Для дома
Для бизнеса

Договор в редакции после получения лицензии на распределение

Український ринок електричної енергії реформується відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії».
Законом передбачається здійснення в грудні 2018 року розділення двох видів діяльності – розподіл та постачання електричної енергії, які раніше здійснювались однією компанією. З дати, яка буде визначена Регулятором (НКРЕКП), послуги з розподілу електричної енергії буде здійснювати оператор системи розподілу, а постачання електроенергії будуть здійснювати постачальники електроенергії.
Діючий постачальник електричної енергії АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі» припиняє діяльність з постачання електроенергії у грудні 2018 року з дати анулювання його ліцензії на постачання електроенергії, яка буде визначена Регулятором. АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі» з дати припинення дії ліцензії на постачання електроенергії буде здійснювати виключно діяльність з розподілу електричної енергії власними мережами.
Щоб продовжити користуватися електроенергією, споживачам необхідно приєднатися до Публічних договорів Про надання послуг з розподілу електроенергії та Постачання електроенергії.

Договір споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії
Приєднатись до договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії, можна шляхом підписання заяви-приєднання, яка повертається споживачем на адресу АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі», та/або сплати за рахунком, та/або з дати, указаної у заяві-приєднанні, якщо споживач протягом указаного в заяві-приєднанні терміну не звернувся до АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі» із запереченнями щодо укладення договору в цілому або щодо окремих умов договору та спожив будь-який обсяг електричної енергії.

Договір споживача

Додаток 4 – Порядок розрахунків
Додаток 5 – Порядок участі Споживача в графіках обмеження електроспоживання та графіках відключень
Додаток 8 – Порядок розрахунку втрат
Додаток 10 – Договір про надання послуг з перетікань
Порядок розрахунків до Договору про надання послуг з перетікань
Додаток 11 – Звіт про покази засобів обліку за розрахунковий період (Зразок)
Додаток 12 – Режими розподілу електричної енергії та управління попитом
Додаток 14 – Обсяги транспортування електричної енергії в електричні мережі інших учасників роздрібного ринку
Додаток 15 – Порядок припинення, обмеження електропостачання субспоживачів
Додаток 16 – Порядок розрахунку витрат електричної енергії в технологічних електричних мережах Споживача (основного споживача), пов’язаних із транспортуванням електричної енергії в електроустановки інших учасників роздрібного ринку
Додаток 17 – Порядок розрахунку та складання балансу електричної енергії в технологічних електричних мережах Споживача (основного споживача)

Договір електропостачальника про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії

Щоб приєднатися до договору електропостачальника про надання послуг з розподілу електричної енергії, необхідно подати заяву на приєднання разом з зазначеними в ній документами Оператору системи розподілу.

Договір електропостачальника

Додаток 1 Заява приєднання

Додаток 2 Порядок розрахунків

Додаток 3 Інфообмін

Додаток 4 Порядок відключення

ФОРМА 1 до додатку 4

ФОРМА 2 до додатку 4

ФОРМА 3 до додатку 4

ФОРМА 4 до додатку 4

ФОРМА 5 до додатку 4