Для будинку
Для бізнесу

712 млн грн податків сплачено у 2018 р. ДТЕК Дніпровські електромережі увійшли у ТОП-10 найбільших платників податків енергетичного сектору України

ДТЕК Дніпровські електромережі увійшов у 10-ку компаній-лідерів енергетичного сектору та ТОП-100 найбільших платників податків в Україні. Як повідомляє Офіс великих платників податків Державної фіскальної служби, за підсумками року енергокомпанія Дніпропетровщини сплатила до державної казни 521,2  млн грн. Крім того, 190,8 млн грн ДТЕК Дніпровські електромережі перерахував у місцеві бюджети Дніпропетровської області, які місцеві громади мали змогу направити на розвиток міст, сіл та селищ, актуальні соціальні та інфраструктурні проекти. Загальна кількість перерахованих енергокомпанією податків у 2018 році – 712 млн грн.

«ДТЕК Дніпровські електромережі веде чесний та прозорий бізнес в повній відповідності до українського законодавства. Ми сумлінно виконуємо наші зобов’язання перед державою і суспільством – сплата податків це вклад компанії у сталий розвиток України та Дніпропетровській області», – сказав генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі Вадим Кухтій

Як зазначається, аналіз найбільших платників податків за 2018 рік, що увійшли у ТОП-100 Офісу, провели за галузевим принципом – нафтогазова промисловість, електроенергетика, металургія, банківський сектор, тютюнова галузь, сфера зв’язку.

Загалом ТОП-100 найбільших компаній Офісу перерахували до зведеного бюджету 291,7 млрд грн. Ця цифра більше на 14 % у порівнянні з минулорічними показниками.