Для будинку
Для бізнесу

82 мільйони гривень інвестицій: ДТЕК Дніпровські електромережі оновив енергооб’єкти

Відремонтували більше 800 км повітряних ліній та встановили майже півтори тисячі нових опор – ДТЕК Дніпровські електромережі оновлює енергетичну інфраструктуру Дніпропетровської області. На це пішло понад 72 млн грн, ще майже 10 – на установку екологічно безпечного обладнання на підстанціях. Регулярні інвестиції компанії в якість мереж забезпечують надійне електропостачання клієнтам.

Щоб забезпечити безперебійне і якісне постачання електроенергії, ДТЕК Дніпровські електромережі системно інвестує в оновлення обладнання. За підсумками 6 місяців роботи відремонтували понад 854 км повітряних ліній. Це – якраз відстань від Дніпра до Луцька. Ще встановили 1 407 нових опор, замінили більше 5 з половиною тисяч ізоляторів, оновили майже 400 трансформаторних і розподільних підстанцій. Тепер вони працюють надійніше та екологічніше.

«Інвестиція в модернізацію – це не тільки надійне енергопостачання. Нове обладнання виключає забруднення навколишнього середовища. За півроку 47 пожежонебезпечних масляних вимикачів 6-10 кВ поміняли на нові і екологічні вакуумні. Тепер немає ризику шкідливих викидів в ґрунт. ДТЕК модернізує традиційну енергетику, робить її більш ефективною і екологічною», – зазначив генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі Андрій Терещук.

Крім того, щоб в негоду повітряні лінії не пошкоджувалися, енергетики обрізали дерева в охоронних зонах електроліній. За півроку очистили територію більше 2 600 км.

У 2018 р ДТЕК Дніпровські електромережі в рамках інвестиційної програми вклав 468 млн грн у модернізацію електроліній та обладнання, а також впровадження нових «розумних» технологій. Ще 182 млн грн компанія направила на ремонт мереж і електрооб’єктів.

Мешканці Дніпропетровської області заборгували компанії за світло 155 мільйонів гривень. Цей борг у клієнтів з’явився коли компанія поєднувала функцію оператора системи розподілу та постачальника електричної енергії (продавця) – тобто до 31 грудня 2018 року.

Детальніше.