Для будинку
Для бізнесу

ДТЕК Дніпровські електромережі заплатив 469 млн грн податків за перше півріччя

Оператор системи розподілу ДТЕК Дніпровські електромережі перерахував 469 млн грн податків до центрального і місцевих бюджетів. Це фінансова звітність компанії за 6 місяців роботи у 2019 році.

ДТЕК Дніпровські електромережі – один з лідерів енергетичного сектора за сплаченими податками. За перші півроку компанія поповнила державну казну на 370 млн грн податкових відрахувань. Ще 99 млн грн перерахували до місцевих бюджетів.

«ДТЕК веде свій бізнес чесно і прозоро. Своєчасно сплачені податки – це наш внесок у розвиток країни. 99 млн до місцевого бюджету – сума чимала. Наприклад, на оздоровлення дітей у річному бюджеті Дніпра виділили 15 млн і стільки ж – на утримання спортивних шкіл, а на капітальний ремонт трамвайних колій і електротранспорту – 85 млн грн», – прокоментував підсумки фінансового півріччя генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі Андрій Терещук.

ДТЕК Дніпровські електромережі увійшов в ТОП-10 найбільших платників податків енергетичного сектора України в 2018 році. Енергокомпанія заплатила 712 млн грн податків.

 

Мешканці Дніпропетровської області заборгували компанії за світло 155 мільйонів гривень. Цей борг у клієнтів з’явився коли компанія поєднувала функцію оператора системи розподілу та постачальника електричної енергії (продавця) – тобто до 31 грудня 2018 року.

Детальніше.