Для будинку
Для бізнесу

Енергетики продовжують відновлювати електропостачання мешканцям Кривого Рогу

У Кривому Розі енергетики продовжують ліквідувати наслідки урагану. Упродовж минулої доби світло повернули ще в 640 будинків і квартир городян. В роботі – ще 292 адреси. У місті цілодобово працює 29 бригад ДТЕК Дніпровські електромережі.

Все ще без світла – 188 абонентів в Центрально-Міському районі, 83 – у Металургійному та 21 – в Інгулецькому. Саме на них сьогодні будуть спрямовані основні зусилля аварійників. Всього планують провести відновлювальні ремонти ще на понад півсотні вулиць.

ДТЕК Дніпровські електромережі закликає жителів бути максимально обережними, не торкатися до обірваних проводів та не намагатися самостійно проводити ремонтні роботи на енергооб’єктах. А також контролювати, щоб діти не наближалися до  проводів, що впали,  ближче, ніж на 8-10 метрів, і не перебували в безпосередній близькості під час проведення робіт аварійних бригад електриків.

При виявленні обірваних або провисших, що впали на землю проводів, відкритих дверей і люків електроустановок, а також пошкоджених опор повідомляйте про це в контакт-центр енергокомпанії  (056/066/067) 790 99 00  або службу надзвичайних ситуацій. Крім того, можна залишити повідомлення в Фейсбук – на офіційній  сторінці  ДТЕК Дніпровські електромережі .