Для будинку
Для бізнесу

Криворізькій теплоцентралі відновили подачу електроенергії

ДТЕК Дніпровські електромережі досяг домовленостей з оплати боргів за спожиту електроенергію акціонерним товариством «Криворізька теплоцентраль». Теплопостачальник виплатив частину багатомільйонного боргу і зобов’язався в подальшому неухильно виконувати умови реструктуризації. 30 вересня об’єкти боржника повністю підключені до енергопостачання.

Борги за спожиту електроенергію Криворізька теплоцентраль накопичувала кілька років. Станом на вересень 2019 року заборгованість одного з найбільших виробників тепла міста Кривий Ріг становила 181,8 млн грн. Після безрезультатних переговорів і неодноразових спроб прийти до конструктивного вирішення по реструктуризації заборгованості 19 вересня оператор системи розподілу був змушений обмежити електропостачання споживачу-боржнику, як того вимагає Закон «Про ринок електричної енергії». ДТЕК Дніпровські електромережі провів відключення 10 запланованих точок, в тому числі котелень і насосних Криворізької теплоцентралі.

На даний момент вдалось досягти домовленостей і підписати новий графік реструктуризації заборгованості. АТ «Криворізька теплоцентраль» виплатила 100% поточного платежу по реструктуризації.

ДТЕК Дніпровські електромережі закликає клієнтів дотримуватися фінансову дисципліну і не доводити ситуацію до відключення, тим самим ставлячи під загрозу роботу своїх підприємств. Компанія завжди готова йти назустріч боржникам і знаходити компромісні рішення в найскладніших ситуаціях.