Для будинку
Для бізнесу

На виїзд до клієнтів – в рази швидше: ДТЕК Дніпровські електромережі закупив нові машини для оперативних виїздів

Автомобілі для оперативних бригад закупив ДТЕК Дніпровські електромережі. Тепер вони будуть виїжджати на аварії та виклики клієнтів. Так енергетики зможуть набагато оперативніше реагувати на заявки та усувати неполадки в роботі електрообладнання. А жителі Дніпра та області проведуть менше часу без електроенергії в разі аварійних відключень.

Замість старих «газелек» і «уазиків» – комфортні та сучасні «Форди». На чотирьох брендованих автомобілях вже працюють фахівці оперативно-виїзних бригад (ОВБ), які першими беруть на себе удар під час аварій і поломок.

«ДТЕК модернізує традиційну енергетику, робить її більш ефективною, щоб підвищити якість обслуговування клієнтів. Зараз оновлюємо технічну базу – забезпечуємо наші оперативні бригади новими автомобілями. Вони більш пристосовані до міських умов та дозволять швидше добиратися до аварійних ділянок. До початку опалювального сезону такі ж сучасні машини з’являться в Кривому Розі, Кам’янському та інших містах та районах області “- сказав генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі Андрій Терещук.

Щодня в Дніпрі в режимі 24/7 працює чотири бригади – по два фахівця-електромонтера в кожній. За добу обслуговують близько 20-30 заявок. А в періоди негоди ця кількість збільшується в рази.

«Тепер можна не хвилюватися, що через поломку можеш десь застрягти в дорозі та не доїхати до клієнта, – радіє новій техніці водій-електромонтер ОВБ Андрій Пеня. – В кожній машині ми обладнали ящики з усім необхідним: вогнегасники, захисне екіпірування, щити, «кігті» для підйому на стовпи, інструменти для ремонту. Так ми можемо швидко ліквідувати поломку і забезпечити надійне електропостачання у домівках дніпрян».