Для будинку
Для бізнесу

Несправна будинкова проводка стала причиною смерті 6-річної дівчинки в Підгородньому

5 червня через несправну проводку в приватному домоволодінні п.г.т Підгородне стався смертельний випадок з 6-річною дитиною. Торкнувшись металевих конструкцій сходів в будинку, дівчинка отримала смертельний удар електрострумом.

О 15:10 на диспетчерський пункт Підгороднянської РЕМ надійшло повідомлення від чергового Служби надзвичайних ситуацій про те, що в будинку №13 на вулиці Робочій с.м.т. Підгородне потрапила під напругу дитина. Дівчинка 2012 року народження бригадою швидкої допомоги була доставлена ​​в 6-у міську лікарню, де незабаром померла. На даний момент Нацполіція і прокуратура проводять розслідування причин цього інциденту. Незважаючи на те, що балансову відповідальність за будинкові мережі несе споживач, технічні фахівці ДТЕК Дніпропетровські електромережі готові включитися в розслідування та надати максимальну технічну підтримку для встановлення обставин інциденту. За попередніми даними, до трагедії призвела несправна проводка в мережах абонента. Напруга надходила від проводів вводу внутрішньобудинкових мереж, що знаходилися в незадовільному стані, з численними ушкодженнями гофри та ізоляції.

У зв’язку з трагічною подією ДТЕК Дніпровські електромережі в черговий раз звертається до жителів області із закликом дотримуватися правил електробезпеки.

«Ще раз нагадуємо про відповідальність споживачів за стан внутрішньобудинкових мереж та електрообладнання в будинку. Адже даний вкрай резонансний випадок з усією очевидністю продемонстрував, що навіть елементарні пошкодження, порушення ізоляції побутових приладів і проводки в будинку може привести до самих непоправних наслідків – від виникнення короткого замикання і пожеж до смертельного ураження електрострумом. Не можна допускати зносу ізоляції, струмоведучих частин, перекручувати і зав’язувати дроти, забивати цвяхи в зоні розміщення прихованої проводки. Особливо ці правила важливі в будинку, де є діти. Будьте уважними та не піддавайте життя ваших дітей на невиправданий ризик», – підкреслив керівник департаменту з охорони праці ДТЕК Дніпровські електромережі Олексій Носов.

ДТЕК Дніпровські електромережі висловлює глибоке співчуття рідним та близьким загиблої дитини.