Для будинку
Для бізнесу

Спільна справа. ДТЕК Дніпровські електромережі пропонує клієнтам створити сайт компанії разом

ДТЕК Дніпровські електромережі розробляє новий сайт компанії. Щоб зробити його максимально зручним, а наповнення – корисним, компанія запропонувала взяти участь у його створенні і клієнтам.

Все для людей. ДТЕК змінює клієнтський сервіс в Україні: впроваджує сучасні послуги, будує європейську якість обслуговування. Так, енергетики пропонують всім бажаючим приєднатися до створення нового сайту компанії. Кожен клієнт може внести пропозиції і зауваження, прокоментувати його зовнішній вигляд, розділи та інформацію, яка необхідна користувачеві. Все, що для цього потрібно – заповнити форму за посиланням https://forms.gle/jidTL9xEjKLmCgDh9.

Раз на тиждень на електронну пошту учасники групи будуть отримувати макети сторінок сайту і короткий опитувальник. Його заповнення займе не більше 15 хвилин. Так, відгуки і побажання клієнтів допоможуть компанії створити зручний, зрозумілий і корисний сайт.

 

Мешканці Дніпропетровської області заборгували компанії за світло 155 мільйонів гривень. Цей борг у клієнтів з’явився коли компанія поєднувала функцію оператора системи розподілу та постачальника електричної енергії (продавця) – тобто до 31 грудня 2018 року.

Детальніше.