Для будинку
Для бізнесу

Зміни в роботі ЦОК ДТЕК Дніпровські електромережі: куди звертатися мешканцям Дніпра та передмістя

Центр обслуговування клієнтів (ЦОК) ДТЕК Дніпровські електромережі на пр. Слобожанському, 127-Б закривається на ремонт. Незабаром він відкриється за новою адресою. Поки що клієнти можуть звертатися в будь-який зручний ЦОК – незалежно від місця проживання. У кожному енергетики забезпечать комфортний сервіс.

В ЦОК на Слобожанському проспекті обслуговується 220 тисяч жителів лівобережної частини Дніпра. А також жителі сусідніх населених пунктів – Павлограда, Новомосковська, Підгородного, Піщанки, Спаського та Кулебівки. В середньому за місяць сюди звертається 2000 клієнтів.

«До жовтня ми готуємо оновлений ЦОК на пр. Слобожанському, 64. А поки що запрошуємо в будь-яке інше з 32 відділень в Дніпрі та області. Для зручності клієнтів всі вони працюють незалежно від місця проживання абонента. Це продовження роботи ДТЕК зі створення європейської якості обслуговування і сервісу», – зазначила керівник департаменту з обслуговування клієнтів ДТЕК Дніпровські електромережі Олена Лабога.

Найближчі ЦОК для жителів Лівого берега Дніпра – вул. Князя Ярослава Мудрого 40 (м Дніпро) і вул. Майдан Героїв, 48 (м Підгородне). Як і в інших Центрах обслуговування клієнтів ДТЕК Дніпровські електромережі, тут допоможуть з будь-якими питаннями, пов’язаними з діяльністю оператора системи розподілу (ОСР). Зокрема – робота лічильників, якість електропостачання, перехід на електроопалення тощо. Графік роботи – з 8:00 до 17:00. З питань розрахунків і оплати за електроенергію – слід звертатися до постачальників електроенергії.

Крім того, клієнти можуть скористатися дистанційними послугами. Звірити заборгованість і показання лічильника можна в Особистому кабінеті клієнта на сайті dtek-dnem.com.ua. Тут же – залишити онлайн-заявку на підключення до електромереж. Повідомити про аварію та перебої в електропостачанні, отримати консультацію можна також на офіційній сторінці ДТЕК Дніпровські електромережі в Facebook. Або за телефонами (050) 790 99 00; (066) 790 99 00; (067) 790 99 00. Перелік дистанційних послуг постійно розширюється для зручності клієнтів.